Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Slovenčina

Σλοβακία · Κατασκευαστικές εργασίες

Επίσημος τίτλος TED · Slovenčina

Cesta II/499 Trebatice - Piešťany

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja · Σλοβακία

Προθεσμία 21 Σεπ 2026, 8:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία2.328.931,5 EUR
Δημοσιεύθηκε4 Σεπ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Slovenčina

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác na rekonštrukcii cesty II/499 v kkm 42,029 – 46,349 kumulatívneho staničenia Cestnej databanky (CDB). Nevyhnutnou súčasťou diela je aj vyhotovenie pro-jektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme. Ostatné bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού

    · TED 564500-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 612035-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 612035-2026, τελευταίος έλεγχος: 4 Σεπ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.