Otevřeno Zdroj · Jazyk: Slovenčina

Slovensko · Stavební práce

Oficiální název TED · Slovenčina

Cesta II/499 Trebatice - Piešťany

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja · Slovensko

Lhůta 21. 9. 2026 8:00 UTC
Předpokládaná hodnota2 328 931,5 EUR
Zveřejněno4. 9. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Slovenčina

Co je předmětem zakázky?

Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác na rekonštrukcii cesty II/499 v kkm 42,029 – 46,349 kumulatívneho staničenia Cestnej databanky (CDB). Nevyhnutnou súčasťou diela je aj vyhotovenie pro-jektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme. Ostatné bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

  1. Oznámení o zahájení zadávacího řízení

    · TED 564500-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗
  2. Oznámení o opravě Aktuální oznámení

    · TED 612035-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 612035-2026, naposledy ověřeno 4. 9. 2026 10:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.