Atviras Šaltinis · Kalba: English

Airija · Statybos darbai

Oficialus TED pavadinimas · English

GRETB - Architectural Services for new modular build at GRETB, Boyle VTOS Centre, Lower Marian Road, Boyle, Co Roscommon, F52 X580

Galway Roscommon Education and Training Board_92189 · Airija

Terminas 2026-09-25 11:00 UTC
Numatoma vertė291 765,82 EUR
Paskelbta2026-08-31
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · English

Kas perkama?

GRETB - Architectural Services for new modular build at GRETB, Boyle VTOS Centre, Lower Marian Road, Boyle, Co Roscommon, F52 X580

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

Kol kas nenustatyta jokių kitų susijusių skelbimų.

  1. Skelbimas apie pirkimą Dabartinis skelbimas

    · TED 599248-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 599248-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-08-31 05:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.