Atviras Šaltinis · Kalba: Português

Portugalija · Teisinės, rinkodaros, konsultavimo ir įdarbinimo paslaugos

Oficialus TED pavadinimas · Português

P336/2026 - Conceção de Projeto de Iluminação Festiva e Decorativa de Natal do natal de 2026 para as cidades de Ourém e Fátima (61215/2026)

Município de Ourém · Portugalija

Terminas 2026-09-21 23:59 UTC
Numatoma vertėNepaskelbta
Paskelbta2026-08-25
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Português

Kas perkama?

P336/2026 - Conceção de Projeto de Iluminação Festiva e Decorativa de Natal do natal de 2026 para as cidades de Ourém e Fátima (61215/2026)

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

Kol kas nenustatyta jokių kitų susijusių skelbimų.

  1. Skelbimas apie pirkimą Dabartinis skelbimas

    · TED 585840-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 585840-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-08-28 06:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.