Avatud Allikas · Keel: Português

Portugal · Õigus-, turundus-, nõustamis- ja värbamisteenused

Ametlik TED-i pealkiri · Português

P336/2026 - Conceção de Projeto de Iluminação Festiva e Decorativa de Natal do natal de 2026 para as cidades de Ourém e Fátima (61215/2026)

Município de Ourém · Portugal

Tähtaeg 21. sept 2026 23:59 UTC
Eeldatav maksumusTeatamata
Avaldatud25. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Português

Mida hangitakse?

P336/2026 - Conceção de Projeto de Iluminação Festiva e Decorativa de Natal do natal de 2026 para as cidades de Ourém e Fátima (61215/2026)

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

Ühtegi muud seotud teadet ei ole veel tuvastatud.

  1. Hanketeade Praegune teade

    · TED 585840-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 585840-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 06:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.