Avoin Lähde · Kieli: Português

Portugali · Oikeudelliset, markkinointi-, konsultointi- ja rekrytointipalvelut

Virallinen TED-otsikko · Português

P336/2026 - Conceção de Projeto de Iluminação Festiva e Decorativa de Natal do natal de 2026 para as cidades de Ourém e Fátima (61215/2026)

Município de Ourém · Portugali

Määräaika 21.9.2026 klo 23.59 UTC
Arvioitu arvoEi ilmoitettu
Julkaistu25.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Português

Mitä hankitaan?

P336/2026 - Conceção de Projeto de Iluminação Festiva e Decorativa de Natal do natal de 2026 para as cidades de Ourém e Fátima (61215/2026)

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 585840-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 585840-2026, tarkistettu viimeksi 28.8.2026 klo 6.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.