Atviras Šaltinis · Kalba: Polski

Lenkija · Finansinės ir draudimo paslaugos

Oficialus TED pavadinimas · Polski

Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Krokowa w wysokości do kwoty 7 825 531,55 złotych

Gmina Krokowa · Lenkija

Terminas 2026-09-24 10:15 UTC
Numatoma vertėNepaskelbta
Paskelbta2026-08-25
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Polski

Kas perkama?

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Krokowa w wysokości do kwoty 7 825 531,55 złotych, o następującej charakterystyce: 1) Kwota kredytu: do wysokości 7 825 531,55 złotych. 2) Okres kredytowania: do końca 2036 roku. 3) Zamawiający zastrzega możliwość niewykorzystania pełnej kwoty kredytu. 4) Kredyt będzie uruchamiany przez Wykonawcę w transzach a przelew środków na konto Zamawiającego będzie następował niezwłocznie po przekazaniu dyspozycji przez Zamawiającego. Wysokości i terminy poszczególnych transz: a) I transza: 5 740 000,00 zł - niezwłocznie po zawarciu umowy b) II transza: 2 085 531,55 zł - do 11.12.2026 r. z możliwością zmiany tych parametrów, przy zastrzeżeniu, że ostatnia transza kredytu nastąpi nie później niż do dnia 11.1

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

Kol kas nenustatyta jokių kitų susijusių skelbimų.

  1. Skelbimas apie pirkimą Dabartinis skelbimas

    · TED 584924-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 584924-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-08-28 06:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.