Hivatalos összefoglaló · Polski
Mi a beszerzés tárgya?
Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Krokowa w wysokości do kwoty 7 825 531,55 złotych, o następującej charakterystyce: 1) Kwota kredytu: do wysokości 7 825 531,55 złotych. 2) Okres kredytowania: do końca 2036 roku. 3) Zamawiający zastrzega możliwość niewykorzystania pełnej kwoty kredytu. 4) Kredyt będzie uruchamiany przez Wykonawcę w transzach a przelew środków na konto Zamawiającego będzie następował niezwłocznie po przekazaniu dyspozycji przez Zamawiającego. Wysokości i terminy poszczególnych transz: a) I transza: 5 740 000,00 zł - niezwłocznie po zawarciu umowy b) II transza: 2 085 531,55 zł - do 11.12.2026 r. z możliwością zmiany tych parametrów, przy zastrzeżeniu, że ostatnia transza kredytu nastąpi nie później niż do dnia 11.1
Tájékoztató gépi fordítás. A hivatalos összefoglaló az irányadó.
Hivatalos összefoglaló · Polski
Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Krokowa w wysokości do kwoty 7 825 531,55 złotych, o następującej charakterystyce: 1) Kwota kredytu: do wysokości 7 825 531,55 złotych. 2) Okres kredytowania: do końca 2036 roku. 3) Zamawiający zastrzega możliwość niewykorzystania pełnej kwoty kredytu. 4) Kredyt będzie uruchamiany przez Wykonawcę w transzach a przelew środków na konto Zamawiającego będzie następował niezwłocznie po przekazaniu dyspozycji przez Zamawiającego. Wysokości i terminy poszczególnych transz: a) I transza: 5 740 000,00 zł - niezwłocznie po zawarciu umowy b) II transza: 2 085 531,55 zł - do 11.12.2026 r. z możliwością zmiany tych parametrów, przy zastrzeżeniu, że ostatnia transza kredytu nastąpi nie później niż do dnia 11.1
A hirdetmény előzményei
A közbeszerzési eljárás idővonala
Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.
Egyelőre nem azonosítottunk más kapcsolódó hirdetményt.
Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.
Forrás és megbízhatóság
Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 584924-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. aug. 28. 6:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.
Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.