Oficiální shrnutí · Polski
Co je předmětem zakázky?
Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Krokowa w wysokości do kwoty 7 825 531,55 złotych, o następującej charakterystyce: 1) Kwota kredytu: do wysokości 7 825 531,55 złotych. 2) Okres kredytowania: do końca 2036 roku. 3) Zamawiający zastrzega możliwość niewykorzystania pełnej kwoty kredytu. 4) Kredyt będzie uruchamiany przez Wykonawcę w transzach a przelew środków na konto Zamawiającego będzie następował niezwłocznie po przekazaniu dyspozycji przez Zamawiającego. Wysokości i terminy poszczególnych transz: a) I transza: 5 740 000,00 zł - niezwłocznie po zawarciu umowy b) II transza: 2 085 531,55 zł - do 11.12.2026 r. z możliwością zmiany tych parametrów, przy zastrzeżeniu, że ostatnia transza kredytu nastąpi nie później niż do dnia 11.1
Orientační strojový překlad. Rozhodující zůstává oficiální shrnutí.
Oficiální shrnutí · Polski
Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego dla Gminy Krokowa w wysokości do kwoty 7 825 531,55 złotych, o następującej charakterystyce: 1) Kwota kredytu: do wysokości 7 825 531,55 złotych. 2) Okres kredytowania: do końca 2036 roku. 3) Zamawiający zastrzega możliwość niewykorzystania pełnej kwoty kredytu. 4) Kredyt będzie uruchamiany przez Wykonawcę w transzach a przelew środków na konto Zamawiającego będzie następował niezwłocznie po przekazaniu dyspozycji przez Zamawiającego. Wysokości i terminy poszczególnych transz: a) I transza: 5 740 000,00 zł - niezwłocznie po zawarciu umowy b) II transza: 2 085 531,55 zł - do 11.12.2026 r. z możliwością zmiany tych parametrów, przy zastrzeżeniu, że ostatnia transza kredytu nastąpi nie później niż do dnia 11.1
Historie oznámení
Časová osa zadávacího řízení
Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.
Dosud nebylo nalezeno žádné další související oznámení.
-
Oznámení o zahájení zadávacího řízení Aktuální oznámení
· TED 584924-2026
Otevřít oficiální oznámení ↗
Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.
Zdroj a spolehlivost
Zdroj: oficiální oznámení TED 584924-2026, naposledy ověřeno 28. 8. 2026 6:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.
Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.