Aperto Fonte · Lingua: Română

Romania · Lavori di costruzione

Titolo ufficiale TED · Română

Achiziția lucrărilor de execuție pentru proiectul “MODERNIZARE, EXTINDERE ȘI DOTARE GRĂDINIȚA PITICOT, STR. ALEEA TOMIS NR. 2, MUNICIPIUL DEJ”

MUNICIPIUL DEJ · Romania

Scadenza 14 set 2026, 12:00 UTC
Valore stimato6.725.321,88 RON
Pubblicato2 set 2026
Apri l’avviso ufficiale ↗

Sintesi ufficiale · Română

Che cosa viene acquistato?

Realizarea investiției pentru obiectivul MODERNIZARE, EXTINDERE ȘI DOTARE GRĂDINIȚA PITICOT, STR. ALEEA TOMIS NR. 2, MUNICIPIUL DEJ propune măsuri de modernizare, extindere, dotare și imunizare la schimbările climatice prin extinderea pe verticală și orizontală a grădiniței, termoizolarea anvelopei acesteia inclusiv schimbarea tâmplăriei, eficientizarea instalațiilor, amenajare curte exterioară și dotare cu mobilier și echipamente. Construcţia se încadrează la CATEGORIA „C” DE IMPORTANŢĂ (conform H.G. nr. 766/1997 publicată în MO 352 din 10 decembrie 1992) şi la CLASA „III” DE IMPORTANŢĂ (conform Normativului P100/92). Construcția se încadrează la CATEGORIA ˮCˮ DE IMPORTANȚĂ (conform HGR nr.766/1997), CLASA ˮIIˮ DE IMPORTANȚĂ (conform Normativului P100/2013) și GRAD DE REZISTENȚĂ LA FOC ˮI

Cronologia dell’avviso

Cronologia della procedura di appalto

Segui le fasi principali e gli aggiornamenti relativi a questa procedura di appalto.

  1. Bando di gara

    · TED 525963-2026

    Apri l’avviso ufficiale ↗
  2. Avviso di rettifica Avviso corrente

    · TED 603510-2026

    Sezioni modificate: 1 Apri l’avviso ufficiale ↗

La cronologia è stata ricostruita a partire dagli avvisi ufficiali TED collegati. Fanno fede i documenti ufficiali.

Fonte e affidabilità

Fonte: avviso TED ufficiale 603510-2026, verificato l’ultima volta il 2 set 2026, 10:05. La pubblicazione originale resta il riferimento.

I dati sono riorganizzati per agevolarne la lettura. L’avviso ufficiale e i documenti di gara prevalgono sempre.