Åben Kilde · Sprog: Română

Rumænien · Bygge- og anlægsarbejder

Officiel TED-titel · Română

Achiziția lucrărilor de execuție pentru proiectul “MODERNIZARE, EXTINDERE ȘI DOTARE GRĂDINIȚA PITICOT, STR. ALEEA TOMIS NR. 2, MUNICIPIUL DEJ”

MUNICIPIUL DEJ · Rumænien

Frist 14. sep. 2026 12.00 UTC
Anslået værdi6.725.321,88 RON
Offentliggjort2. sep. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Română

Hvad indkøbes?

Realizarea investiției pentru obiectivul MODERNIZARE, EXTINDERE ȘI DOTARE GRĂDINIȚA PITICOT, STR. ALEEA TOMIS NR. 2, MUNICIPIUL DEJ propune măsuri de modernizare, extindere, dotare și imunizare la schimbările climatice prin extinderea pe verticală și orizontală a grădiniței, termoizolarea anvelopei acesteia inclusiv schimbarea tâmplăriei, eficientizarea instalațiilor, amenajare curte exterioară și dotare cu mobilier și echipamente. Construcţia se încadrează la CATEGORIA „C” DE IMPORTANŢĂ (conform H.G. nr. 766/1997 publicată în MO 352 din 10 decembrie 1992) şi la CLASA „III” DE IMPORTANŢĂ (conform Normativului P100/92). Construcția se încadrează la CATEGORIA ˮCˮ DE IMPORTANȚĂ (conform HGR nr.766/1997), CLASA ˮIIˮ DE IMPORTANȚĂ (conform Normativului P100/2013) și GRAD DE REZISTENȚĂ LA FOC ˮI

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

  1. Udbudsbekendtgørelse

    · TED 525963-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗
  2. Berigtigelse Aktuel meddelelse

    · TED 603510-2026

    Ændrede afsnit: 1 Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 603510-2026, senest kontrolleret 2. sep. 2026 10.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.