Otevřeno Zdroj · Jazyk: Română

Rumunsko · Stavební práce

Oficiální název TED · Română

Achiziția lucrărilor de execuție pentru proiectul “MODERNIZARE, EXTINDERE ȘI DOTARE GRĂDINIȚA PITICOT, STR. ALEEA TOMIS NR. 2, MUNICIPIUL DEJ”

MUNICIPIUL DEJ · Rumunsko

Lhůta 14. 9. 2026 12:00 UTC
Předpokládaná hodnota6 725 321,88 RON
Zveřejněno2. 9. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Română

Co je předmětem zakázky?

Realizarea investiției pentru obiectivul MODERNIZARE, EXTINDERE ȘI DOTARE GRĂDINIȚA PITICOT, STR. ALEEA TOMIS NR. 2, MUNICIPIUL DEJ propune măsuri de modernizare, extindere, dotare și imunizare la schimbările climatice prin extinderea pe verticală și orizontală a grădiniței, termoizolarea anvelopei acesteia inclusiv schimbarea tâmplăriei, eficientizarea instalațiilor, amenajare curte exterioară și dotare cu mobilier și echipamente. Construcţia se încadrează la CATEGORIA „C” DE IMPORTANŢĂ (conform H.G. nr. 766/1997 publicată în MO 352 din 10 decembrie 1992) şi la CLASA „III” DE IMPORTANŢĂ (conform Normativului P100/92). Construcția se încadrează la CATEGORIA ˮCˮ DE IMPORTANȚĂ (conform HGR nr.766/1997), CLASA ˮIIˮ DE IMPORTANȚĂ (conform Normativului P100/2013) și GRAD DE REZISTENȚĂ LA FOC ˮI

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

  1. Oznámení o zahájení zadávacího řízení

    · TED 525963-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗
  2. Oznámení o opravě Aktuální oznámení

    · TED 603510-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 603510-2026, naposledy ověřeno 2. 9. 2026 10:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.