Aperto Fonte · Lingua: Polski

Polonia · Lavori di costruzione

Titolo ufficiale TED · Polski

Przebudowa budynku Urzędu Skarbowego w Krośnie w ramach zadania: „Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Krośnie przy ul. Składowej 5”.

Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie · Polonia

Scadenza 10 set 2026, 08:00 UTC
Valore stimatoNon indicato
Pubblicato27 ago 2026
Apri l’avviso ufficiale ↗

Sintesi ufficiale · Polski

Che cosa viene acquistato?

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z przebudową budynku biurowego Urzędu Skarbowego w Krośnie przy ul. Składowej 5. Realizowane zadanie inwestycyjne obejmuje: przebudowę istniejącego budynku przy ul. Składowej 5 w Krośnie w zakresie robót ujętych pozwoleniem na budowę – decyzja nr 114/2024 z dn. 15.07.2024 r., rozbiórkę komina C.O. na działce nr ewid.383/7, zgodnie z pozwoleniem na rozbiórkę – decyzja nr 113/2024 z dnia 15.07.2024 r., zgodnie z opracowaną dokumentacją autorstwa mgr inż. arch. Karol Bulanda. Zakres gwarantowany zamówienia obejmuje: a) w ramach środków kwalifikowalnych: docieplenie ścian zewnętrznych; ocieplenie stropodachu wentylowanego; ocieplenie stropodachu pełnego; ocieplenie ścian zewnętrznych przy gruncie; wykonanie izolacji przeciwwilgociowej; demont

Cronologia dell’avviso

Cronologia della procedura di appalto

Segui le fasi principali e gli aggiornamenti relativi a questa procedura di appalto.

  1. Bando di gara

    · TED 546477-2026

    Apri l’avviso ufficiale ↗
  2. Avviso di rettifica Avviso corrente

    · TED 590592-2026

    Apri l’avviso ufficiale ↗

La cronologia è stata ricostruita a partire dagli avvisi ufficiali TED collegati. Fanno fede i documenti ufficiali.

Fonte e affidabilità

Fonte: avviso TED ufficiale 590592-2026, verificato l’ultima volta il 28 ago 2026, 08:05. La pubblicazione originale resta il riferimento.

I dati sono riorganizzati per agevolarne la lettura. L’avviso ufficiale e i documenti di gara prevalgono sempre.