Avatud Allikas · Keel: Polski

Poola · Ehitustööd

Ametlik TED-i pealkiri · Polski

Przebudowa budynku Urzędu Skarbowego w Krośnie w ramach zadania: „Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Krośnie przy ul. Składowej 5”.

Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie · Poola

Tähtaeg 10. sept 2026 08:00 UTC
Eeldatav maksumusTeatamata
Avaldatud27. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Polski

Mida hangitakse?

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z przebudową budynku biurowego Urzędu Skarbowego w Krośnie przy ul. Składowej 5. Realizowane zadanie inwestycyjne obejmuje: przebudowę istniejącego budynku przy ul. Składowej 5 w Krośnie w zakresie robót ujętych pozwoleniem na budowę – decyzja nr 114/2024 z dn. 15.07.2024 r., rozbiórkę komina C.O. na działce nr ewid.383/7, zgodnie z pozwoleniem na rozbiórkę – decyzja nr 113/2024 z dnia 15.07.2024 r., zgodnie z opracowaną dokumentacją autorstwa mgr inż. arch. Karol Bulanda. Zakres gwarantowany zamówienia obejmuje: a) w ramach środków kwalifikowalnych: docieplenie ścian zewnętrznych; ocieplenie stropodachu wentylowanego; ocieplenie stropodachu pełnego; ocieplenie ścian zewnętrznych przy gruncie; wykonanie izolacji przeciwwilgociowej; demont

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 546477-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 590592-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 590592-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 08:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.