Avoin Lähde · Kieli: Polski

Puola · Rakennustyöt

Virallinen TED-otsikko · Polski

Przebudowa budynku Urzędu Skarbowego w Krośnie w ramach zadania: „Przebudowa w celu poprawy efektywności energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Krośnie przy ul. Składowej 5”.

Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie · Puola

Määräaika 10.9.2026 klo 8.00 UTC
Arvioitu arvoEi ilmoitettu
Julkaistu27.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Polski

Mitä hankitaan?

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z przebudową budynku biurowego Urzędu Skarbowego w Krośnie przy ul. Składowej 5. Realizowane zadanie inwestycyjne obejmuje: przebudowę istniejącego budynku przy ul. Składowej 5 w Krośnie w zakresie robót ujętych pozwoleniem na budowę – decyzja nr 114/2024 z dn. 15.07.2024 r., rozbiórkę komina C.O. na działce nr ewid.383/7, zgodnie z pozwoleniem na rozbiórkę – decyzja nr 113/2024 z dnia 15.07.2024 r., zgodnie z opracowaną dokumentacją autorstwa mgr inż. arch. Karol Bulanda. Zakres gwarantowany zamówienia obejmuje: a) w ramach środków kwalifikowalnych: docieplenie ścian zewnętrznych; ocieplenie stropodachu wentylowanego; ocieplenie stropodachu pełnego; ocieplenie ścian zewnętrznych przy gruncie; wykonanie izolacji przeciwwilgociowej; demont

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

  1. Hankintailmoitus

    · TED 546477-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗
  2. Korjausilmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 590592-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 590592-2026, tarkistettu viimeksi 28.8.2026 klo 8.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.