Aperto Fonte · Lingua: Magyar

Ungheria · Abbigliamento, calzature, valigeria e accessori

Titolo ufficiale TED · Magyar

Óvodai neveléshez szükséges termékek beszerzése

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület · Ungheria

Scadenza 25 set 2026, 10:00 UTC
Valore stimatoNon indicato
Pubblicato26 ago 2026
Apri l’avviso ufficiale ↗

Sintesi ufficiale · Magyar

Che cosa viene acquistato?

Jelen közbeszerzési eljárás tárgya: „Óvodai nevelésben való részvételéhez szükséges, a 3-6 éves korosztályú gyermekek egészséges fejlődéséhez hozzájáruló termékek beszerzése az EFOP_PLUSZ-5.3.2-25-2025-00001 kódszámú projekten belül” A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület az EFOP_PLUSZ-5.3.2-25-2025-00001 kódszámú projekt keretein belül a 290/2014. (XI. 26.) Korm. rendelet 3. számú mellékletében meghatározott kedvezményezett járások települései közül a 105/2015. (IV. 23.) Korm. rendelet 2. mellékletében meghatározott településeken és ezen belül kiemelten a 1057/2021. (II.19.) Korm. határozat 3. mellékletében meghatározott településeken élő 3-6 éves óvodás korú gyermekek és családja részére biztosítja a gyermek óvodáztatásához, az óvodai nevelésben való részvételéhez szükséges és/vagy

Cronologia dell’avviso

Cronologia della procedura di appalto

Segui le fasi principali e gli aggiornamenti relativi a questa procedura di appalto.

Non è stato ancora individuato nessun altro avviso correlato.

  1. Bando di gara Avviso corrente

    · TED 587431-2026

    Apri l’avviso ufficiale ↗

La cronologia è stata ricostruita a partire dagli avvisi ufficiali TED collegati. Fanno fede i documenti ufficiali.

Fonte e affidabilità

Fonte: avviso TED ufficiale 587431-2026, verificato l’ultima volta il 28 ago 2026, 10:05. La pubblicazione originale resta il riferimento.

I dati sono riorganizzati per agevolarne la lettura. L’avviso ufficiale e i documenti di gara prevalgono sempre.