Avatud Allikas · Keel: Magyar

Ungari · Rõivad, jalatsid, pagas ja tarvikud

Ametlik TED-i pealkiri · Magyar

Óvodai neveléshez szükséges termékek beszerzése

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület · Ungari

Tähtaeg 25. sept 2026 10:00 UTC
Eeldatav maksumusTeatamata
Avaldatud26. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Magyar

Mida hangitakse?

Jelen közbeszerzési eljárás tárgya: „Óvodai nevelésben való részvételéhez szükséges, a 3-6 éves korosztályú gyermekek egészséges fejlődéséhez hozzájáruló termékek beszerzése az EFOP_PLUSZ-5.3.2-25-2025-00001 kódszámú projekten belül” A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület az EFOP_PLUSZ-5.3.2-25-2025-00001 kódszámú projekt keretein belül a 290/2014. (XI. 26.) Korm. rendelet 3. számú mellékletében meghatározott kedvezményezett járások települései közül a 105/2015. (IV. 23.) Korm. rendelet 2. mellékletében meghatározott településeken és ezen belül kiemelten a 1057/2021. (II.19.) Korm. határozat 3. mellékletében meghatározott településeken élő 3-6 éves óvodás korú gyermekek és családja részére biztosítja a gyermek óvodáztatásához, az óvodai nevelésben való részvételéhez szükséges és/vagy

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

Ühtegi muud seotud teadet ei ole veel tuvastatud.

  1. Hanketeade Praegune teade

    · TED 587431-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 587431-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.