Nyitott Forrás · Nyelv: Italiano

Olaszország · Szennyvíz, hulladék, tisztítás és környezetvédelem

Hivatalos TED-cím · Italiano

Servizio di trasporto e trattamento di indicative 3.000 ton. di Plasmix Codice EER 19.12.12

CEM Ambiente S.p.A. · Olaszország

Határidő 2026. szept. 14. 10:00 UTC
Becsült érték3 880 800 EUR
Közzétéve2026. aug. 26.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Italiano

Mi a beszerzés tárgya?

Servizio di trasporto e trattamento di indicative 3.000 ton. di Plasmix Codice EER 19.12.12

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

Egyelőre nem azonosítottunk más kapcsolódó hirdetményt.

  1. Versenyfelhívás Jelenlegi hirdetmény

    · TED 589927-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 589927-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. aug. 28. 11:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.