Avatud Allikas · Keel: Italiano

Itaalia · Reovesi, jäätmed, puhastus ja keskkond

Ametlik TED-i pealkiri · Italiano

Servizio di trasporto e trattamento di indicative 3.000 ton. di Plasmix Codice EER 19.12.12

CEM Ambiente S.p.A. · Itaalia

Tähtaeg 14. sept 2026 10:00 UTC
Eeldatav maksumus3 880 800 EUR
Avaldatud26. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Italiano

Mida hangitakse?

Servizio di trasporto e trattamento di indicative 3.000 ton. di Plasmix Codice EER 19.12.12

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

Ühtegi muud seotud teadet ei ole veel tuvastatud.

  1. Hanketeade Praegune teade

    · TED 589927-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 589927-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 11:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.