Avoin Lähde · Kieli: Italiano

Italia · Jätevesi, jätteet, puhdistus ja ympäristö

Virallinen TED-otsikko · Italiano

Servizio di trasporto e trattamento di indicative 3.000 ton. di Plasmix Codice EER 19.12.12

CEM Ambiente S.p.A. · Italia

Määräaika 14.9.2026 klo 10.00 UTC
Arvioitu arvo3 880 800 EUR
Julkaistu26.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Italiano

Mitä hankitaan?

Servizio di trasporto e trattamento di indicative 3.000 ton. di Plasmix Codice EER 19.12.12

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 589927-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 589927-2026, tarkistettu viimeksi 28.8.2026 klo 11.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.