Hivatalos összefoglaló · Slovenščina
Mi a beszerzés tárgya?
Sukcesivna dobava pogonskega goriva za potrebe izvajanja dejavnosti družbe na naročnikovi lokaciji CERO Pragersko. Ocenjene količine za obdobje 15 mesecev (v litrih): Diesel: 186.700 l, Bencin 95-oktanski: 2.500 l. Okvirni sporazum se sklepa za obdobje od podpisa okvirnega sporazuma in najhitreje od 1. 10. 2026 do 31. 12. 2027.
Tájékoztató gépi fordítás. A hivatalos összefoglaló az irányadó.
Hivatalos összefoglaló · Slovenščina
Sukcesivna dobava pogonskega goriva za potrebe izvajanja dejavnosti družbe na naročnikovi lokaciji CERO Pragersko. Ocenjene količine za obdobje 15 mesecev (v litrih): Diesel: 186.700 l, Bencin 95-oktanski: 2.500 l. Okvirni sporazum se sklepa za obdobje od podpisa okvirnega sporazuma in najhitreje od 1. 10. 2026 do 31. 12. 2027.
A hirdetmény előzményei
A közbeszerzési eljárás idővonala
Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.
Egyelőre nem azonosítottunk más kapcsolódó hirdetményt.
Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.
Forrás és megbízhatóság
Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 587737-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. aug. 28. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.
Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.