Oficiální shrnutí · Slovenščina
Co je předmětem zakázky?
Sukcesivna dobava pogonskega goriva za potrebe izvajanja dejavnosti družbe na naročnikovi lokaciji CERO Pragersko. Ocenjene količine za obdobje 15 mesecev (v litrih): Diesel: 186.700 l, Bencin 95-oktanski: 2.500 l. Okvirni sporazum se sklepa za obdobje od podpisa okvirnega sporazuma in najhitreje od 1. 10. 2026 do 31. 12. 2027.
Orientační strojový překlad. Rozhodující zůstává oficiální shrnutí.
Oficiální shrnutí · Slovenščina
Sukcesivna dobava pogonskega goriva za potrebe izvajanja dejavnosti družbe na naročnikovi lokaciji CERO Pragersko. Ocenjene količine za obdobje 15 mesecev (v litrih): Diesel: 186.700 l, Bencin 95-oktanski: 2.500 l. Okvirni sporazum se sklepa za obdobje od podpisa okvirnega sporazuma in najhitreje od 1. 10. 2026 do 31. 12. 2027.
Historie oznámení
Časová osa zadávacího řízení
Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.
Dosud nebylo nalezeno žádné další související oznámení.
-
Oznámení o zahájení zadávacího řízení Aktuální oznámení
· TED 587737-2026
Otevřít oficiální oznámení ↗
Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.
Zdroj a spolehlivost
Zdroj: oficiální oznámení TED 587737-2026, naposledy ověřeno 28. 8. 2026 10:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.
Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.