Επίσημη περίληψη · Slovenščina
Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;
Sukcesivna dobava pogonskega goriva za potrebe izvajanja dejavnosti družbe na naročnikovi lokaciji CERO Pragersko. Ocenjene količine za obdobje 15 mesecev (v litrih): Diesel: 186.700 l, Bencin 95-oktanski: 2.500 l. Okvirni sporazum se sklepa za obdobje od podpisa okvirnega sporazuma in najhitreje od 1. 10. 2026 do 31. 12. 2027.
Ενδεικτική αυτόματη μετάφραση. Η επίσημη περίληψη παραμένει η έγκυρη αναφορά.
Επίσημη περίληψη · Slovenščina
Sukcesivna dobava pogonskega goriva za potrebe izvajanja dejavnosti družbe na naročnikovi lokaciji CERO Pragersko. Ocenjene količine za obdobje 15 mesecev (v litrih): Diesel: 186.700 l, Bencin 95-oktanski: 2.500 l. Okvirni sporazum se sklepa za obdobje od podpisa okvirnega sporazuma in najhitreje od 1. 10. 2026 do 31. 12. 2027.
Ιστορικό γνωστοποιήσεων
Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.
Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.
Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.
Πηγή και αξιοπιστία
Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 587737-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.
Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.