Ellenőrzött piaci áttekintés

Ciprus — Javítási és karbantartási szolgáltatások: Közbeszerzések

9Nyitott közbeszerzések

Ciprus — Javítási és karbantartási szolgáltatások: Találjon a TED-ből származó friss közbeszerzési hirdetményeket.

Most nyitott9
90 napon belül közzétéve9
Különböző ajánlatkérők5
ForrásTED

Aktuális lehetőségek

Nyitott hirdetmények határidő szerint

Részletes keresés
Nyitott CYP

Ciprus · Javítási és karbantartási szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

42/2026 - Υπηρεσίες καθαρισμού και συντήρησης των δεξαμενών στα κεντρικά αντλιοστάσια αποχέτευσης του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λευκωσίας

ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Határidő
2026. szept. 10. 9:00 UTC
Becsült érték
376 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Javítási és karbantartási szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Διαγ. αρ. 26.074.ΣΣ.ΗΜΥ -Παροχή υπηρεσιών πενταετούς συντήρησης διάφορων συστημάτων στη Ναυτική Βάση Ευάγγελος Φλωράκη

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών

Határidő
2026. szept. 25. 6:00 UTC
Becsült érték
25 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Δ.Ο 69/2026 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ (HEV) ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ SUV(SPORT UTILITY VEHICLES)

Αστυνομία Κύπρου

Határidő
2026. szept. 25. 7:00 UTC
Becsült érték
140 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Javítási és karbantartási szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

60/2026 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού, για περίοδο είκοσι τεσσάρων (24) μηνών, για τις ανάγκες του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λευκωσίας

ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Határidő
2026. okt. 3. 9:00 UTC
Becsült érték
330 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Δ.Ο 31/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Α ΚΑΙ ΔΥΟ (2) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Β ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ

Αστυνομία Κύπρου

Határidő
2026. okt. 14. 7:00 UTC
Becsült érték
195 000 EUR
Nyitott CYP

Ciprus · Szállítóeszközök és kiegészítő termékek

Hivatalos TED-cím · Ελληνικά

Αρ. Διαγ. 26.027 για την προμήθεια και συντήρηση μικρών λεωφορείων 9 θέσεων με ανυψωτική πλατφόρμα για ΑμεΑ

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών

Határidő
2026. okt. 16. 6:00 UTC
Becsült érték
410 000 EUR

Az oldal használata

Ajánlattétel előtt ellenőrizze a legfontosabbakat

Erőforrások lekötése előtt hasonlítsa össze a hivatalos határidőt, az eljárást, a dokumentumokat és az alkalmassági követelményeket.

Az értékek és besorolások segítik a keresést, de az eredeti hirdetmény és annak legújabb helyesbítései az irányadók.