Provjeren prikaz tržišta

Cipar — Usluge popravka i održavanja: Javni natječaji

9Otvoreni natječaji

Cipar — Usluge popravka i održavanja: Pronađite novije obavijesti o javnoj nabavi preuzete iz TED-a.

Otvoreno sada9
Objavljeno u 90 dana9
Različiti naručitelji5
IzvorTED

Aktualne prilike

Otvorene obavijesti poredane po roku

Napredno pretraživanje
Otvoreno CYP

Cipar · Usluge popravka i održavanja

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

42/2026 - Υπηρεσίες καθαρισμού και συντήρησης των δεξαμενών στα κεντρικά αντλιοστάσια αποχέτευσης του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λευκωσίας

ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Rok
10. ruj 2026. 09:00 UTC
Procijenjena vrijednost
376 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Usluge popravka i održavanja

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Διαγ. αρ. 26.074.ΣΣ.ΗΜΥ -Παροχή υπηρεσιών πενταετούς συντήρησης διάφορων συστημάτων στη Ναυτική Βάση Ευάγγελος Φλωράκη

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών

Rok
25. ruj 2026. 06:00 UTC
Procijenjena vrijednost
25 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Δ.Ο 69/2026 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ (HEV) ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ SUV(SPORT UTILITY VEHICLES)

Αστυνομία Κύπρου

Rok
25. ruj 2026. 07:00 UTC
Procijenjena vrijednost
140 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Usluge popravka i održavanja

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

60/2026 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού, για περίοδο είκοσι τεσσάρων (24) μηνών, για τις ανάγκες του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λευκωσίας

ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Rok
3. lis 2026. 09:00 UTC
Procijenjena vrijednost
330 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Δ.Ο 31/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Α ΚΑΙ ΔΥΟ (2) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Β ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ

Αστυνομία Κύπρου

Rok
14. lis 2026. 07:00 UTC
Procijenjena vrijednost
195 000 EUR
Otvoreno CYP

Cipar · Transportna oprema i pomoćni proizvodi

Službeni naslov na TED-u · Ελληνικά

Αρ. Διαγ. 26.027 για την προμήθεια και συντήρηση μικρών λεωφορείων 9 θέσεων με ανυψωτική πλατφόρμα για ΑμεΑ

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών

Rok
16. lis 2026. 06:00 UTC
Procijenjena vrijednost
410 000 EUR

Kako koristiti ovu stranicu

Provjerite najvažnije prije prijave

Prije ulaganja resursa usporedite službeni rok, postupak, dokumentaciju i uvjete prihvatljivosti.

Vrijednosti i klasifikacije pomažu pri otkrivanju, ali mjerodavni su izvorna obavijest i njezini najnoviji ispravci.