Επαληθευμένη εικόνα αγοράς

Κύπρος — Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης: Δημόσιες συμβάσεις

9Ανοικτές συμβάσεις

Κύπρος — Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης: Βρείτε πρόσφατες προκηρύξεις δημόσιων συμβάσεων από το TED.

Ανοικτές τώρα9
Δημοσιευμένες σε 90 ημέρες9
Διαφορετικές αναθέτουσες αρχές5
ΠηγήTED

Τρέχουσες ευκαιρίες

Ανοικτές προκηρύξεις ανά προθεσμία

Σύνθετη αναζήτηση
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

42/2026 - Υπηρεσίες καθαρισμού και συντήρησης των δεξαμενών στα κεντρικά αντλιοστάσια αποχέτευσης του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λευκωσίας

ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Προθεσμία
10 Σεπ 2026, 9:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
376.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΑΡΩΘΡΩΝ ΜΕ ΚΑΔΟ ΩΦΕΛΙΜΟΥ ΟΓΚΟΥ 4.2 – 5.2 m3

ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ

Προθεσμία
11 Σεπ 2026, 8:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
480.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, μηχανικής και επιθεώρησης

Επίσημος τίτλος TED · English

Provision, implementation, maintenance and operation of an Integrated System for the Department of Insolvency (DoI) and the provision of Infrastructure as a Service (IaaS)-TA 03/2024

Department of Insolvency

Προθεσμία
15 Σεπ 2026, 8:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
5.652.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

Διαγ. αρ. 26.074.ΣΣ.ΗΜΥ -Παροχή υπηρεσιών πενταετούς συντήρησης διάφορων συστημάτων στη Ναυτική Βάση Ευάγγελος Φλωράκη

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών

Προθεσμία
25 Σεπ 2026, 6:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
25.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

Δ.Ο 69/2026 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΥΒΡΙΔΙΚΩΝ (HEV) ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ SUV(SPORT UTILITY VEHICLES)

Αστυνομία Κύπρου

Προθεσμία
25 Σεπ 2026, 7:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
140.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

60/2026 - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού, για περίοδο είκοσι τεσσάρων (24) μηνών, για τις ανάγκες του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λευκωσίας

ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Προθεσμία
3 Οκτ 2026, 9:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
330.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

Δ.Ο 53/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (MINI BUS)

Αστυνομία Κύπρου

Προθεσμία
9 Οκτ 2026, 7:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
332.500 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

Δ.Ο 31/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Α ΚΑΙ ΔΥΟ (2) ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΜΙΝΙ VAN) ΕΙΔΟΣ Β ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ

Αστυνομία Κύπρου

Προθεσμία
14 Οκτ 2026, 7:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
195.000 EUR
Ανοικτή CYP

Κύπρος · Μεταφορικός εξοπλισμός και βοηθητικά προϊόντα

Επίσημος τίτλος TED · Ελληνικά

Αρ. Διαγ. 26.027 για την προμήθεια και συντήρηση μικρών λεωφορείων 9 θέσεων με ανυψωτική πλατφόρμα για ΑμεΑ

Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών

Προθεσμία
16 Οκτ 2026, 6:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία
410.000 EUR

Πώς να χρησιμοποιήσετε αυτή τη σελίδα

Ελέγξτε τα βασικά πριν υποβάλετε προσφορά

Συγκρίνετε την επίσημη προθεσμία, τη διαδικασία, τα έγγραφα και τις απαιτήσεις επιλεξιμότητας πριν δεσμεύσετε πόρους.

Οι αξίες και οι ταξινομήσεις βοηθούν στην ανακάλυψη, αλλά υπερισχύουν η αρχική προκήρυξη και οι τελευταίες διορθώσεις της.