Avoin Lähde · Kieli: Dansk

Tanska · Jätevesi, jätteet, puhdistus ja ympäristö

Virallinen TED-otsikko · Dansk

Udbud af vintertjeneste til Nordfyns Kommune

Nordfyns Kommune · Tanska

Määräaika 21.9.2026 klo 10.00 UTC
Arvioitu arvo5 400 000 DKK
Julkaistu4.9.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Dansk

Mitä hankitaan?

Udbud af Aftale vedr. vintertjeneste i Nordfyns Kommune. Vintertjenesten udfører snerydning og saltning på kørebaner, herunder parkeringspladser, buslommer, stier, fortove o.l. i Nordfyns Kommune. Vintertjenestens omfang er afhængigt af vejret. Den nedenfor anførte volumen er estimater baseret på en gennemsnitlig vinter. Det anførte kan ikke tages som udtryk for en garanteret omsætning på Rammeaftalen. Vintertjenesten skal kunne udføres på alle tider af døgnet. Rammeaftalerne indgås med virkning fra 15. oktober 2026 frem til og med 15. april 2029. Den årlige totale volumen på tværs af alle delaftalerne er estimeret til 900.000 DKK ekskl. moms med en samlet anslået værdi over hele aftale perioden på 2.700.000 DKK, og der er fastsat en maksimal volumen på i alt 5.400.000 DKK på tværs af dela

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

  1. Hankintailmoitus

    · TED 575054-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗
  2. Korjausilmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 612367-2026

    Muutetut osiot: 3 Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 612367-2026, tarkistettu viimeksi 4.9.2026 klo 10.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.