Otevřeno Zdroj · Jazyk: Dansk

Dánsko · Odpadní vody, odpady, čištění a životní prostředí

Oficiální název TED · Dansk

Udbud af vintertjeneste til Nordfyns Kommune

Nordfyns Kommune · Dánsko

Lhůta 21. 9. 2026 10:00 UTC
Předpokládaná hodnota5 400 000 DKK
Zveřejněno4. 9. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Dansk

Co je předmětem zakázky?

Udbud af Aftale vedr. vintertjeneste i Nordfyns Kommune. Vintertjenesten udfører snerydning og saltning på kørebaner, herunder parkeringspladser, buslommer, stier, fortove o.l. i Nordfyns Kommune. Vintertjenestens omfang er afhængigt af vejret. Den nedenfor anførte volumen er estimater baseret på en gennemsnitlig vinter. Det anførte kan ikke tages som udtryk for en garanteret omsætning på Rammeaftalen. Vintertjenesten skal kunne udføres på alle tider af døgnet. Rammeaftalerne indgås med virkning fra 15. oktober 2026 frem til og med 15. april 2029. Den årlige totale volumen på tværs af alle delaftalerne er estimeret til 900.000 DKK ekskl. moms med en samlet anslået værdi over hele aftale perioden på 2.700.000 DKK, og der er fastsat en maksimal volumen på i alt 5.400.000 DKK på tværs af dela

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

  1. Oznámení o zahájení zadávacího řízení

    · TED 575054-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗
  2. Oznámení o opravě Aktuální oznámení

    · TED 612367-2026

    Změněné oddíly: 3 Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 612367-2026, naposledy ověřeno 4. 9. 2026 10:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.