Avoin Lähde · Kieli: Español

Espanja · Virkistys-, kulttuuri- ja urheilupalvelut

Virallinen TED-otsikko · Español

Servicio de gestión de Promoción Deportiva Básica y del Programa Sociomotriz de Atención Especial del Ayuntamiento de Los Llanos de Aridane para las temporadas 2026/2027 y 2027/2028.

Alcaldía del Ayuntamiento de Los Llanos de Aridane · Espanja

Määräaika 27.9.2026 klo 21.59 UTC
Arvioitu arvo778 072,21 EUR
Julkaistu1.9.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Español

Mitä hankitaan?

Servicio de gestión de Promoción Deportiva Básica y del Programa Sociomotriz de Atención Especial del Ayuntamiento de Los Llanos de Aridane para las temporadas 2026/2027 y 2027/2028.

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 600629-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 600629-2026, tarkistettu viimeksi 4.9.2026 klo 6.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.