Avatud Allikas · Keel: Español

Hispaania · Vaba aja, kultuuri- ja sporditeenused

Ametlik TED-i pealkiri · Español

Servicio de gestión de Promoción Deportiva Básica y del Programa Sociomotriz de Atención Especial del Ayuntamiento de Los Llanos de Aridane para las temporadas 2026/2027 y 2027/2028.

Alcaldía del Ayuntamiento de Los Llanos de Aridane · Hispaania

Tähtaeg 27. sept 2026 21:59 UTC
Eeldatav maksumus778 072,21 EUR
Avaldatud1. sept 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Español

Mida hangitakse?

Servicio de gestión de Promoción Deportiva Básica y del Programa Sociomotriz de Atención Especial del Ayuntamiento de Los Llanos de Aridane para las temporadas 2026/2027 y 2027/2028.

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

Ühtegi muud seotud teadet ei ole veel tuvastatud.

  1. Hanketeade Praegune teade

    · TED 600629-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 600629-2026, viimati kontrollitud 4. sept 2026 06:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.