Avatud Allikas · Keel: Nederlands

Belgia · Finants- ja kindlustusteenused

Ametlik TED-i pealkiri · Nederlands

RAAMOVEREENKOMST VERZEKERING ARBEIDSONGEVALLEN (INCL.STAGIAIRS) , ONGEVALLEN STUDENTEN EN VLOOT

Universiteit Antwerpen · Belgia

Tähtaeg 10. sept 2026 09:00 UTC
Eeldatav maksumusTeatamata
Avaldatud1. sept 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Nederlands

Mida hangitakse?

Deze opdracht bestaat uit drie percelen: • Perceel 1 heeft als voorwerp het verzekeren van “arbeidsongevallen” en “lichamelijke ongevallen”. De arbeidsongevallen zijn in overeenstemming met de wet van 1971, aangevuld met een aantal collectieve ongevallenverzekeringen (excedent, specifieke contracten), inbegrepen de verzekering arbeidsongevallen voor studenten-stagiairs (kleine statuten). De jaarlijkse bezoldigingsmassa wordt geraamd op 115.000.000 EUR tot het wettelijke maximum in de privésector en circa 40.000.000 EUR excedentlonen. CPV code 665112000 • Perceel 2 heeft als voorwerp het verzekeren van studentenongevallen en diverse ongevallen. Het aantal studenten bedraagt ongeveer 23.000. CPV code : 66512100 • Perceel 3 heeft als voorwerp het verzekeren van de voertuigen: vlootpolis elekt

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 558839-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 601743-2026

    Muudetud jaotised: 5 Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 601743-2026, viimati kontrollitud 1. sept 2026 06:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.