Otevřeno Zdroj · Jazyk: Nederlands

Belgie · Finanční a pojišťovací služby

Oficiální název TED · Nederlands

RAAMOVEREENKOMST VERZEKERING ARBEIDSONGEVALLEN (INCL.STAGIAIRS) , ONGEVALLEN STUDENTEN EN VLOOT

Universiteit Antwerpen · Belgie

Lhůta 10. 9. 2026 9:00 UTC
Předpokládaná hodnotaNeuvedeno
Zveřejněno1. 9. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Nederlands

Co je předmětem zakázky?

Deze opdracht bestaat uit drie percelen: • Perceel 1 heeft als voorwerp het verzekeren van “arbeidsongevallen” en “lichamelijke ongevallen”. De arbeidsongevallen zijn in overeenstemming met de wet van 1971, aangevuld met een aantal collectieve ongevallenverzekeringen (excedent, specifieke contracten), inbegrepen de verzekering arbeidsongevallen voor studenten-stagiairs (kleine statuten). De jaarlijkse bezoldigingsmassa wordt geraamd op 115.000.000 EUR tot het wettelijke maximum in de privésector en circa 40.000.000 EUR excedentlonen. CPV code 665112000 • Perceel 2 heeft als voorwerp het verzekeren van studentenongevallen en diverse ongevallen. Het aantal studenten bedraagt ongeveer 23.000. CPV code : 66512100 • Perceel 3 heeft als voorwerp het verzekeren van de voertuigen: vlootpolis elekt

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

  1. Oznámení o zahájení zadávacího řízení

    · TED 558839-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗
  2. Oznámení o opravě Aktuální oznámení

    · TED 601743-2026

    Změněné oddíly: 5 Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 601743-2026, naposledy ověřeno 1. 9. 2026 6:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.