Åben Kilde · Sprog: Nederlands

Belgien · Finansielle tjenester og forsikring

Officiel TED-titel · Nederlands

RAAMOVEREENKOMST VERZEKERING ARBEIDSONGEVALLEN (INCL.STAGIAIRS) , ONGEVALLEN STUDENTEN EN VLOOT

Universiteit Antwerpen · Belgien

Frist 10. sep. 2026 09.00 UTC
Anslået værdiIkke oplyst
Offentliggjort1. sep. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Nederlands

Hvad indkøbes?

Deze opdracht bestaat uit drie percelen: • Perceel 1 heeft als voorwerp het verzekeren van “arbeidsongevallen” en “lichamelijke ongevallen”. De arbeidsongevallen zijn in overeenstemming met de wet van 1971, aangevuld met een aantal collectieve ongevallenverzekeringen (excedent, specifieke contracten), inbegrepen de verzekering arbeidsongevallen voor studenten-stagiairs (kleine statuten). De jaarlijkse bezoldigingsmassa wordt geraamd op 115.000.000 EUR tot het wettelijke maximum in de privésector en circa 40.000.000 EUR excedentlonen. CPV code 665112000 • Perceel 2 heeft als voorwerp het verzekeren van studentenongevallen en diverse ongevallen. Het aantal studenten bedraagt ongeveer 23.000. CPV code : 66512100 • Perceel 3 heeft als voorwerp het verzekeren van de voertuigen: vlootpolis elekt

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

  1. Udbudsbekendtgørelse

    · TED 558839-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗
  2. Berigtigelse Aktuel meddelelse

    · TED 601743-2026

    Ændrede afsnit: 5 Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 601743-2026, senest kontrolleret 1. sep. 2026 06.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.