Avatud Allikas · Keel: Português

Portugal · Ehitustööd

Ametlik TED-i pealkiri · Português

Empreitada - EN115, KM59+200 A KM69+900. ESTABILIZAÇÃO DA PLATAFORMA RODOVIÁRIA - 1.ª Fase - IT2026

Infraestruturas de Portugal, SA · Portugal

Tähtaeg 14. sept 2026 17:00 UTC
Eeldatav maksumus7 500 000 EUR
Avaldatud28. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Português

Mida hangitakse?

Empreitada - EN115, KM59+200 A KM69+900. ESTABILIZAÇÃO DA PLATAFORMA RODOVIÁRIA - 1.ª Fase - IT2026

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 527440-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 593875-2026

    Muudetud jaotised: 1 Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 593875-2026, viimati kontrollitud 31. aug 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.