Otevřeno Zdroj · Jazyk: Português

Portugalsko · Stavební práce

Oficiální název TED · Português

Empreitada - EN115, KM59+200 A KM69+900. ESTABILIZAÇÃO DA PLATAFORMA RODOVIÁRIA - 1.ª Fase - IT2026

Infraestruturas de Portugal, SA · Portugalsko

Lhůta 14. 9. 2026 17:00 UTC
Předpokládaná hodnota7 500 000 EUR
Zveřejněno28. 8. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Português

Co je předmětem zakázky?

Empreitada - EN115, KM59+200 A KM69+900. ESTABILIZAÇÃO DA PLATAFORMA RODOVIÁRIA - 1.ª Fase - IT2026

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

  1. Oznámení o zahájení zadávacího řízení

    · TED 527440-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗
  2. Oznámení o opravě Aktuální oznámení

    · TED 593875-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 593875-2026, naposledy ověřeno 31. 8. 2026 10:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.