Avatud Allikas · Keel: Magyar

Ungari · Õigus-, turundus-, nõustamis- ja värbamisteenused

Ametlik TED-i pealkiri · Magyar

Nyomdai feladatok ellátása 2026/2027

Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft. · Ungari

Tähtaeg 18. sept 2026 12:00 UTC
Eeldatav maksumusTeatamata
Avaldatud28. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Magyar

Mida hangitakse?

A közbeszerzés tárgya: Nyomdai feladatok ellátása – 2026/2027 az alábbi két részben: - 1. rész: 5 féle kiadvány nyomdai előállítása - 2. rész 3 féle kiadvány nyomdai előállítása Szolgáltatásmegrendelés A közbeszerzési eljárás mennyisége: 1. rész: 5 féle kiadvány nyomdai előállítása Vállalkozási keretszerződés keretében 5 féle kiadvány (18 különböző kiadvány, 1 féle szórólap, 1 féle leporelló, 1 féle könyvjelző, 1 féle névjegykártya) nyomdai előállítása nettó 17.000.000, - Forint keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a fentiekben meghatározott keretösszeg tekintetében rögzíti, hogy kizárólag a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget, a fennmaradó összeget Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt választása szerint akár egészben, akár részben, akár több részben jogosult, de nem kötel

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 562886-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 593650-2026

    Muudetud jaotised: 2 Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 593650-2026, viimati kontrollitud 31. aug 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.