Åben Kilde · Sprog: Magyar

Ungarn · Juridiske, marketing-, rådgivnings- og rekrutteringstjenester

Officiel TED-titel · Magyar

Nyomdai feladatok ellátása 2026/2027

Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft. · Ungarn

Frist 18. sep. 2026 12.00 UTC
Anslået værdiIkke oplyst
Offentliggjort28. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Magyar

Hvad indkøbes?

A közbeszerzés tárgya: Nyomdai feladatok ellátása – 2026/2027 az alábbi két részben: - 1. rész: 5 féle kiadvány nyomdai előállítása - 2. rész 3 féle kiadvány nyomdai előállítása Szolgáltatásmegrendelés A közbeszerzési eljárás mennyisége: 1. rész: 5 féle kiadvány nyomdai előállítása Vállalkozási keretszerződés keretében 5 féle kiadvány (18 különböző kiadvány, 1 féle szórólap, 1 féle leporelló, 1 féle könyvjelző, 1 féle névjegykártya) nyomdai előállítása nettó 17.000.000, - Forint keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a fentiekben meghatározott keretösszeg tekintetében rögzíti, hogy kizárólag a keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget, a fennmaradó összeget Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt választása szerint akár egészben, akár részben, akár több részben jogosult, de nem kötel

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

  1. Udbudsbekendtgørelse

    · TED 562886-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗
  2. Berigtigelse Aktuel meddelelse

    · TED 593650-2026

    Ændrede afsnit: 2 Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 593650-2026, senest kontrolleret 31. aug. 2026 10.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.