Offizielle Zusammenfassung · Română
Was wird beschafft?
Obiectul procedurii constă în achiziționarea de Servicii de implementare „APLICAȚIE SOFTWARE – PLATFORMĂ INTEGRATĂ”, în cadrul Proiectului “DIGITALIZAREA UAT ORAȘUL SEGARCEA”, NR. CONTRACT FINANȚARE: 382/17.04.2025.Proiectul “DIGITALIZAREA UAT ORAȘUL SEGARCEA” este cofinanțat din PROGRAMUL REGIUNEA SUD-VEST OLTENIA 2021-2027, PRIORITATEA 2: DIGITALIZARE ÎN BENEFICIUL CETĂȚENILOR ȘI AL FIRMELOR, OBIECTIV SPECIFIC 1.2: VALORIFICAREA AVANTAJELOR DIGITALIZĂRII, ÎN BENEFICIUL CETĂȚENILOR, AL COMPANIILOR, AL ORGANIZAȚIILOR DE CERCETARE ȘI AL AUTORITĂȚILOR PUBLICE, APELUL DE PROIECTE: COD SMIS: PRSVO/224/PRSVO_P2/ OP1/RSO1.2/PRSVO_A9. Termenul pana la care se pot solicita clarificari este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă trebuie să răspundă la so
Unverbindliche maschinelle Übersetzung. Die offizielle Zusammenfassung bleibt maßgeblich.
Offizielle Zusammenfassung · Română
Obiectul procedurii constă în achiziționarea de Servicii de implementare „APLICAȚIE SOFTWARE – PLATFORMĂ INTEGRATĂ”, în cadrul Proiectului “DIGITALIZAREA UAT ORAȘUL SEGARCEA”, NR. CONTRACT FINANȚARE: 382/17.04.2025.Proiectul “DIGITALIZAREA UAT ORAȘUL SEGARCEA” este cofinanțat din PROGRAMUL REGIUNEA SUD-VEST OLTENIA 2021-2027, PRIORITATEA 2: DIGITALIZARE ÎN BENEFICIUL CETĂȚENILOR ȘI AL FIRMELOR, OBIECTIV SPECIFIC 1.2: VALORIFICAREA AVANTAJELOR DIGITALIZĂRII, ÎN BENEFICIUL CETĂȚENILOR, AL COMPANIILOR, AL ORGANIZAȚIILOR DE CERCETARE ȘI AL AUTORITĂȚILOR PUBLICE, APELUL DE PROIECTE: COD SMIS: PRSVO/224/PRSVO_P2/ OP1/RSO1.2/PRSVO_A9. Termenul pana la care se pot solicita clarificari este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă trebuie să răspundă la so
Bekanntmachungsverlauf
Zeitlicher Ablauf des Vergabeverfahrens
Verfolgen Sie die wichtigsten Phasen und Aktualisierungen dieses Vergabeverfahrens.
-
Berichtigungsbekanntmachung Aktuelle Bekanntmachung
· TED 595713-2026
Geänderte Abschnitte: 1 Amtliche Bekanntmachung öffnen ↗
Der Zeitverlauf wurde aus verknüpften amtlichen TED-Bekanntmachungen zusammengestellt. Maßgeblich sind die amtlichen Dokumente.
Quelle und Verlässlichkeit
Quelle: amtliche TED-Bekanntmachung 595713-2026, zuletzt geprüft am 31.08.2026, 11:05. Maßgeblich bleibt die Originalveröffentlichung.
Die Daten werden für eine leichtere Lesbarkeit neu strukturiert. Maßgeblich sind stets die amtliche Bekanntmachung und die Vergabeunterlagen.