Επίσημη περίληψη · Română
Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;
Obiectul procedurii constă în achiziționarea de Servicii de implementare „APLICAȚIE SOFTWARE – PLATFORMĂ INTEGRATĂ”, în cadrul Proiectului “DIGITALIZAREA UAT ORAȘUL SEGARCEA”, NR. CONTRACT FINANȚARE: 382/17.04.2025.Proiectul “DIGITALIZAREA UAT ORAȘUL SEGARCEA” este cofinanțat din PROGRAMUL REGIUNEA SUD-VEST OLTENIA 2021-2027, PRIORITATEA 2: DIGITALIZARE ÎN BENEFICIUL CETĂȚENILOR ȘI AL FIRMELOR, OBIECTIV SPECIFIC 1.2: VALORIFICAREA AVANTAJELOR DIGITALIZĂRII, ÎN BENEFICIUL CETĂȚENILOR, AL COMPANIILOR, AL ORGANIZAȚIILOR DE CERCETARE ȘI AL AUTORITĂȚILOR PUBLICE, APELUL DE PROIECTE: COD SMIS: PRSVO/224/PRSVO_P2/ OP1/RSO1.2/PRSVO_A9. Termenul pana la care se pot solicita clarificari este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă trebuie să răspundă la so
Ενδεικτική αυτόματη μετάφραση. Η επίσημη περίληψη παραμένει η έγκυρη αναφορά.
Επίσημη περίληψη · Română
Obiectul procedurii constă în achiziționarea de Servicii de implementare „APLICAȚIE SOFTWARE – PLATFORMĂ INTEGRATĂ”, în cadrul Proiectului “DIGITALIZAREA UAT ORAȘUL SEGARCEA”, NR. CONTRACT FINANȚARE: 382/17.04.2025.Proiectul “DIGITALIZAREA UAT ORAȘUL SEGARCEA” este cofinanțat din PROGRAMUL REGIUNEA SUD-VEST OLTENIA 2021-2027, PRIORITATEA 2: DIGITALIZARE ÎN BENEFICIUL CETĂȚENILOR ȘI AL FIRMELOR, OBIECTIV SPECIFIC 1.2: VALORIFICAREA AVANTAJELOR DIGITALIZĂRII, ÎN BENEFICIUL CETĂȚENILOR, AL COMPANIILOR, AL ORGANIZAȚIILOR DE CERCETARE ȘI AL AUTORITĂȚILOR PUBLICE, APELUL DE PROIECTE: COD SMIS: PRSVO/224/PRSVO_P2/ OP1/RSO1.2/PRSVO_A9. Termenul pana la care se pot solicita clarificari este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă trebuie să răspundă la so
Ιστορικό γνωστοποιήσεων
Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.
-
Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση
· TED 595713-2026
Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.
Πηγή και αξιοπιστία
Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 595713-2026, τελευταίος έλεγχος: 31 Αυγ 2026, 11:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.
Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.