Hivatalos összefoglaló · Română
Mi a beszerzés tárgya?
Obiectul procedurii constă în achiziționarea de Servicii de implementare „APLICAȚIE SOFTWARE – PLATFORMĂ INTEGRATĂ”, în cadrul Proiectului “DIGITALIZAREA UAT ORAȘUL SEGARCEA”, NR. CONTRACT FINANȚARE: 382/17.04.2025.Proiectul “DIGITALIZAREA UAT ORAȘUL SEGARCEA” este cofinanțat din PROGRAMUL REGIUNEA SUD-VEST OLTENIA 2021-2027, PRIORITATEA 2: DIGITALIZARE ÎN BENEFICIUL CETĂȚENILOR ȘI AL FIRMELOR, OBIECTIV SPECIFIC 1.2: VALORIFICAREA AVANTAJELOR DIGITALIZĂRII, ÎN BENEFICIUL CETĂȚENILOR, AL COMPANIILOR, AL ORGANIZAȚIILOR DE CERCETARE ȘI AL AUTORITĂȚILOR PUBLICE, APELUL DE PROIECTE: COD SMIS: PRSVO/224/PRSVO_P2/ OP1/RSO1.2/PRSVO_A9. Termenul pana la care se pot solicita clarificari este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă trebuie să răspundă la so
Tájékoztató gépi fordítás. A hivatalos összefoglaló az irányadó.
Hivatalos összefoglaló · Română
Obiectul procedurii constă în achiziționarea de Servicii de implementare „APLICAȚIE SOFTWARE – PLATFORMĂ INTEGRATĂ”, în cadrul Proiectului “DIGITALIZAREA UAT ORAȘUL SEGARCEA”, NR. CONTRACT FINANȚARE: 382/17.04.2025.Proiectul “DIGITALIZAREA UAT ORAȘUL SEGARCEA” este cofinanțat din PROGRAMUL REGIUNEA SUD-VEST OLTENIA 2021-2027, PRIORITATEA 2: DIGITALIZARE ÎN BENEFICIUL CETĂȚENILOR ȘI AL FIRMELOR, OBIECTIV SPECIFIC 1.2: VALORIFICAREA AVANTAJELOR DIGITALIZĂRII, ÎN BENEFICIUL CETĂȚENILOR, AL COMPANIILOR, AL ORGANIZAȚIILOR DE CERCETARE ȘI AL AUTORITĂȚILOR PUBLICE, APELUL DE PROIECTE: COD SMIS: PRSVO/224/PRSVO_P2/ OP1/RSO1.2/PRSVO_A9. Termenul pana la care se pot solicita clarificari este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă trebuie să răspundă la so
A hirdetmény előzményei
A közbeszerzési eljárás idővonala
Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.
-
Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény
· TED 595713-2026
Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.
Forrás és megbízhatóság
Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 595713-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. aug. 31. 11:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.
Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.