Oficiální shrnutí · Polski
Co je předmětem zakázky?
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji Red Hat lub rozwiązania równoważnego, obejmujące: 1) Część I: Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania Red Hat Enterprise Linux for Virtual Datacenters (SKU RH00002F3), wraz ze wsparciem producenta na poziomie Standard – 6 szt. obowiązujących przez okres 36 miesięcy, liczony od dnia 21.12.2026 r. 2) Część II: Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania Red Hat OpenShift Platform Plus (MW01622), wraz ze wsparciem producenta na poziomie Standard – 20 szt., obowiązujących przez okres 36 miesięcy, liczony od dnia 21.12.2026 r. 2. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) dla części I znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, a dla części II w Załączniku nr 1a do SWZ i stanowią jej integralną część. 3. Za
Orientační strojový překlad. Rozhodující zůstává oficiální shrnutí.
Oficiální shrnutí · Polski
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji Red Hat lub rozwiązania równoważnego, obejmujące: 1) Część I: Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania Red Hat Enterprise Linux for Virtual Datacenters (SKU RH00002F3), wraz ze wsparciem producenta na poziomie Standard – 6 szt. obowiązujących przez okres 36 miesięcy, liczony od dnia 21.12.2026 r. 2) Część II: Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania Red Hat OpenShift Platform Plus (MW01622), wraz ze wsparciem producenta na poziomie Standard – 20 szt., obowiązujących przez okres 36 miesięcy, liczony od dnia 21.12.2026 r. 2. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) dla części I znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ, a dla części II w Załączniku nr 1a do SWZ i stanowią jej integralną część. 3. Za
Historie oznámení
Časová osa zadávacího řízení
Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.
Dosud nebylo nalezeno žádné další související oznámení.
-
Oznámení o zahájení zadávacího řízení Aktuální oznámení
· TED 588225-2026
Otevřít oficiální oznámení ↗
Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.
Zdroj a spolehlivost
Zdroj: oficiální oznámení TED 588225-2026, naposledy ověřeno 28. 8. 2026 10:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.
Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.