Öppen Källa · Språk: Italiano

Italien · Övriga samhälls-, sociala och personliga tjänster

Officiell TED-titel · Italiano

PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI TECNICI TEATRALI RELATIVI AL TEATRO DEGLI ANIMOSI, LA SALA DEL RIDOTTO DEL TEATRO E SALA GARIBALDI – PERIODO 2026 2028 DEL COMUNE DI CARRARA -CUI S00079450458202500014

COMUNE DI CARRARA - SETTORE 1 Affari e Servizi Generali · Italien

Tidsfrist 21 sep. 2026 08:00 UTC
Uppskattat värde311 976 EUR
Publicerat1 sep. 2026
Öppna officiellt meddelande ↗

Officiell sammanfattning · Italiano

Vad upphandlas?

PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI TECNICI TEATRALI RELATIVI AL TEATRO DEGLI ANIMOSI, LA SALA DEL RIDOTTO DEL TEATRO E SALA GARIBALDI – PERIODO 2026/2028 DEL COMUNE DI CARRARA -CUI S00079450458202500014

Meddelandehistorik

Tidslinje för upphandlingsförfarandet

Följ de viktigaste stegen och uppdateringarna som är kopplade till det här upphandlingsförfarandet.

Inget annat relaterat meddelande har ännu identifierats.

  1. Upphandlingsannons Aktuellt meddelande

    · TED 601046-2026

    Öppna officiellt meddelande ↗

Tidslinjen har sammanställts från länkade officiella TED-meddelanden. De officiella dokumenten gäller.

Källa och tillförlitlighet

Källa: officiellt TED-meddelande 601046-2026, senast kontrollerat 4 sep. 2026 06:05. Originalpubliceringen är fortsatt styrande.

Uppgifterna har strukturerats om för att bli lättare att läsa. Det officiella meddelandet och upphandlingsdokumenten gäller alltid.