Miftuħ Sors · Lingwa: Italiano

l-Italja · Servizzi komunitarji, soċjali u personali oħra

Titlu uffiċjali tat-TED · Italiano

PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI TECNICI TEATRALI RELATIVI AL TEATRO DEGLI ANIMOSI, LA SALA DEL RIDOTTO DEL TEATRO E SALA GARIBALDI – PERIODO 2026 2028 DEL COMUNE DI CARRARA -CUI S00079450458202500014

COMUNE DI CARRARA - SETTORE 1 Affari e Servizi Generali · l-Italja

Skadenza 21 Set 2026 08:00 UTC
Valur stmat311,976 EUR
Ippubblikat01 Set 2026
Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Sommarju uffiċjali · Italiano

X’qed jiġi akkwistat?

PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI TECNICI TEATRALI RELATIVI AL TEATRO DEGLI ANIMOSI, LA SALA DEL RIDOTTO DEL TEATRO E SALA GARIBALDI – PERIODO 2026/2028 DEL COMUNE DI CARRARA -CUI S00079450458202500014

Storja tal-avviżi

Kronoloġija tal-akkwist

Segwi l-istadji ewlenin u l-aġġornamenti marbuta ma’ din il-proċedura ta’ akkwist.

S’issa ma ġie identifikat l-ebda avviż ieħor relatat.

  1. Avviż ta’ kompetizzjoni Avviż attwali

    · TED 601046-2026

    Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Il-kronoloġija ġiet ikkompilata mill-avviżi uffiċjali ta’ TED marbuta ma’ xulxin. Id-dokumenti uffiċjali jieħdu preċedenza.

Sors u affidabbiltà

Sors: avviż uffiċjali tat-TED 601046-2026, iċċekkjat l-aħħar fil-04 Set 2026 06:05. Il-pubblikazzjoni oriġinali tibqa’ awtorevoli.

Id-data hija ristrutturata biex tinqara aktar faċilment. L-avviż uffiċjali u d-dokumenti tal-akkwist dejjem jipprevalu.