Deschis Sursă · Limbă: Polski

Polonia · Ape uzate, deșeuri, curățenie și mediu

Titlu oficial TED · Polski

Sporządzenie strategicznych map hałasu V edycji dla dróg krajowych o ruchu powyżej 3 000 000 pojazdów rocznie w województwie śląskim.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad · Polonia

Termen-limită 25 sept. 2026, 08:00 UTC
Valoare estimată140.000 EUR
Publicat26 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Polski

Ce se achiziționează?

1. Przedmiotem zamówienia jest: sporządzenie strategicznych map hałasu V edycji dla dróg krajowych o ruchu powyżej 3 000 000 pojazdów rocznie w województwie śląskim. 2. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie III SWZ. 3. Szacunkowa wartość zamówienia pomiędzy 140 000 euro 10 mln euro.

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

Nu a fost identificat încă niciun alt anunț asociat.

  1. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 589697-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 589697-2026, ultima verificare: 28 aug. 2026, 11:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.