Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Polski

Πολωνία · Λύματα, απόβλητα, καθαρισμός και περιβάλλον

Επίσημος τίτλος TED · Polski

Sporządzenie strategicznych map hałasu V edycji dla dróg krajowych o ruchu powyżej 3 000 000 pojazdów rocznie w województwie śląskim.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad · Πολωνία

Προθεσμία 25 Σεπ 2026, 8:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία140.000 EUR
Δημοσιεύθηκε26 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Polski

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

1. Przedmiotem zamówienia jest: sporządzenie strategicznych map hałasu V edycji dla dróg krajowych o ruchu powyżej 3 000 000 pojazdów rocznie w województwie śląskim. 2. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie III SWZ. 3. Szacunkowa wartość zamówienia pomiędzy 140 000 euro 10 mln euro.

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 589697-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 589697-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 11:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.