Deschis Sursă · Limbă: Português

Portugalia · Echipamente de securitate, pompieri, poliție și apărare

Titlu oficial TED · Português

3026008471 - AMN - Fornecimento de Sistemas de UAV Costeiros Fundos FSI

Ministério da Defesa Nacional - Marinha · Portugalia

Termen-limită 20 sept. 2026, 23:59 UTC
Valoare estimată150.406,5 EUR
Publicat26 aug. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Português

Ce se achiziționează?

3026008471 - AMN - Fornecimento de Sistemas de UAV Costeiros Fundos FSI

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

Nu a fost identificat încă niciun alt anunț asociat.

  1. Anunț de participare Anunțul curent

    · TED 587343-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 587343-2026, ultima verificare: 28 aug. 2026, 10:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.