Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Português

Πορτογαλία · Εξοπλισμός ασφάλειας, πυρόσβεσης, αστυνομίας και άμυνας

Επίσημος τίτλος TED · Português

3026008471 - AMN - Fornecimento de Sistemas de UAV Costeiros Fundos FSI

Ministério da Defesa Nacional - Marinha · Πορτογαλία

Προθεσμία 20 Σεπ 2026, 11:59 μ.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία150.406,5 EUR
Δημοσιεύθηκε26 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Português

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

3026008471 - AMN - Fornecimento de Sistemas de UAV Costeiros Fundos FSI

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 587343-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 587343-2026, τελευταίος έλεγχος: 28 Αυγ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.