Atviras Šaltinis

Lietuva · Apsaugos, gaisrų gesinimo, policijos ir gynybos įranga

Oficialus TED pavadinimas · Lietuvių

(2026-ESO-790) Vaizdo stebėjimo sistemų su intelektika projektavimas, įrengimas ir aptarnavimas

UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV) · Lietuva

Terminas 2026-09-22 06:00 UTC
Numatoma vertė200 000 EUR
Paskelbta2026-09-02
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka

Kas perkama?

Pasiūlymai bus vertinami pagal ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo vertinimo kriterijų - kainą. Pirkime bus tikrinamas atitikimas PĮ 58 straipsnio 4(1) dalies 1, 2, 3, 6 punktų reikalavimams (BPS 12.5, ir 13.4 p.). Pirkime bus tikrinamas atitikimas PĮ 50 straipsnio 9 dalies ir VPĮ 47 straipsnio 9 dalies reikalavimams (BPS 14.2 p.). Per didele ir nepriimtina pasiūlymo kaina bus laikoma tokia kaina, kuri viršys 200 000,00 EUR be PVM. Galutinio pasiūlymo galiojimas užtikrinamas 1 proc. dydžio bauda nuo Sutarties kainos EUR be PVM. Su laimėjusiu tiekėju Sutartis sudaroma maksimaliai galimai Sutarties vertei – 200 000,00 EUR be PVM sumai. Pašalinimo pagrindai ir kvalifikacijos reikalavimai nurodomi SPS priede „Reikalavimai tiekėjams".

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

Kol kas nenustatyta jokių kitų susijusių skelbimų.

  1. Skelbimas apie pirkimą Dabartinis skelbimas

    · TED 603501-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 603501-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-09-04 10:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.