Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Lietuvių

Λιθουανία · Εξοπλισμός ασφάλειας, πυρόσβεσης, αστυνομίας και άμυνας

Επίσημος τίτλος TED · Lietuvių

(2026-ESO-790) Vaizdo stebėjimo sistemų su intelektika projektavimas, įrengimas ir aptarnavimas

UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV) · Λιθουανία

Προθεσμία 22 Σεπ 2026, 6:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία200.000 EUR
Δημοσιεύθηκε2 Σεπ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Lietuvių

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Pasiūlymai bus vertinami pagal ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo vertinimo kriterijų - kainą. Pirkime bus tikrinamas atitikimas PĮ 58 straipsnio 4(1) dalies 1, 2, 3, 6 punktų reikalavimams (BPS 12.5, ir 13.4 p.). Pirkime bus tikrinamas atitikimas PĮ 50 straipsnio 9 dalies ir VPĮ 47 straipsnio 9 dalies reikalavimams (BPS 14.2 p.). Per didele ir nepriimtina pasiūlymo kaina bus laikoma tokia kaina, kuri viršys 200 000,00 EUR be PVM. Galutinio pasiūlymo galiojimas užtikrinamas 1 proc. dydžio bauda nuo Sutarties kainos EUR be PVM. Su laimėjusiu tiekėju Sutartis sudaroma maksimaliai galimai Sutarties vertei – 200 000,00 EUR be PVM sumai. Pašalinimo pagrindai ir kvalifikacijos reikalavimai nurodomi SPS priede „Reikalavimai tiekėjams".

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 603501-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 603501-2026, τελευταίος έλεγχος: 4 Σεπ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.