Nyitott Forrás · Nyelv: Lietuvių

Litvánia · Biztonsági, tűzoltó, rendőrségi és védelmi felszerelések

Hivatalos TED-cím · Lietuvių

(2026-ESO-790) Vaizdo stebėjimo sistemų su intelektika projektavimas, įrengimas ir aptarnavimas

UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV) · Litvánia

Határidő 2026. szept. 22. 6:00 UTC
Becsült érték200 000 EUR
Közzétéve2026. szept. 2.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Lietuvių

Mi a beszerzés tárgya?

Pasiūlymai bus vertinami pagal ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo vertinimo kriterijų - kainą. Pirkime bus tikrinamas atitikimas PĮ 58 straipsnio 4(1) dalies 1, 2, 3, 6 punktų reikalavimams (BPS 12.5, ir 13.4 p.). Pirkime bus tikrinamas atitikimas PĮ 50 straipsnio 9 dalies ir VPĮ 47 straipsnio 9 dalies reikalavimams (BPS 14.2 p.). Per didele ir nepriimtina pasiūlymo kaina bus laikoma tokia kaina, kuri viršys 200 000,00 EUR be PVM. Galutinio pasiūlymo galiojimas užtikrinamas 1 proc. dydžio bauda nuo Sutarties kainos EUR be PVM. Su laimėjusiu tiekėju Sutartis sudaroma maksimaliai galimai Sutarties vertei – 200 000,00 EUR be PVM sumai. Pašalinimo pagrindai ir kvalifikacijos reikalavimai nurodomi SPS priede „Reikalavimai tiekėjams".

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

Egyelőre nem azonosítottunk más kapcsolódó hirdetményt.

  1. Versenyfelhívás Jelenlegi hirdetmény

    · TED 603501-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 603501-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 4. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.